TUNNE OMA TREENERIT: Rauno Puusepp

Esmalt toome teieni meie sellise toreda treeneri nagu Rauno Puusepp, kes on 2008/2009 grupi, 2010 Valge grupi, 2017 Raadi grupi, lasteaedade ja ka Welco duubelmeeskonna treener.

Oma teed jalgpallis alustas Rauno juba väikese koolijütsina, aga treeneriks hakkamise soov tekkis hiljem. “Treeneriks hakkamise peamine põhjus ol see, et tavaline töö ei tundunud enam nii põnev ja tekkis rutiin. Tahtsin tegeleda millegagi, mis endale meeldib ja rõõmu pakub ning on vaheldusrikas. Jalgpallitreenerilitsents sai tehtud juba enne, kui reaalselt treeneritööd tegema hakkasin,” selgitab Rauno.

Praeguse töö kohta sõnab ta, et kõige rohkem meeldibki talle see, et pole kindlat rutiini ja saab ennast arendada. “Lisaks ka see, et saab anda enda teadmisi edasi noortele ja aidata kasvada ning olla eeskujuks noortele inimestele. Loodetavasti aitab see hoida inimesi terve elu spordiga seotuna,” sõnab Rauno.

Mitmes vanuses tegelevate noortega treeneril on olemas ka oma moto: “Selleks, et jalgpalli mängida, ei pea olema jalgpallur. Et hästi jalgpalli mängida, on vaja kõvasti vaeva näha ja trenni teha, et saada jalgpalluriks. Kõige alus on järjepidevus,” lisas Rauno lõpetuseks.

Edu ja palju töökust ning ägedaid hetki Raunole ja tema hoolealustele!