Füsioteraapia ja individuaaltreeningud

Saame rõõmuga teatada, et pakume kõigile huvilistele individuaalseid lisatreeninguid.

Need on mõeldud kõigile mängijatele, kes tahaksid oma võimeid arendada eraldi lisaks meeskonnatreeningutele. Lisaks füüsilise keha ja tehnika arendamisele on võimalik broneerida aega füsioterapeudi juurde, kus aitame mängijatel vigastusest taastuda.

Tehnikatreeningud

Tehnikapagasit aitab täiendada Santose treener Eric Pärn, kes on jalgpallihariduse saanud muuhulgas FC Flora ridades ning kes hetkel mängib esindusmeeskonna JK Welco eest.
Üldfüüsilise ettevalmistuse ja tehnikatreeningute kestus on kuni 60 minutit ning korra hind WJK Santose mängijale on 25€.

Broneeri aeg:
Eric Pärn
UEFA B
eric@wjksantos.ee
+372 5244981

Füsioteraapia

Füsioterapeudina võtab Teid vastu Helen Käosaar, kes on EQF Level 4 personaaltreener ja kellel on Tartu Ülikooli füsioteraapia bakalaureusekraad omandamisel.
Füsioteraapia on Santose mängijatele tasuta.

Broneeri aeg:
Helen Käosaar
helen.kaosaar@gmail.com
+372 56697028

Karl Joosep Mark

Üldfüüsiline ettevalmistus

Üldfüüsilisele ettevamistusele aitab kaasa Karl Joosep Mark, kes on personaaltreener aastast 2019 ja ühtlasi füüsilise ettevalmistuse treener Jalgpalliklubi Welco esindusmeeskonna juures aastast 2020.

Broneeri aeg:
Karl Joosep Mark
karl.joosep.mark@gmail.com
+372 53229516

Palume aja soovitava teenuse juurde broneerida otse pakkujalt.

Soov lisatreeningutel osalemiseks peab olema mängijapoolne ning koostöös treeneriga on võimalik välja selgitada see, millises kategoorias mängija arenemist enim vajab. 

Treeningute eest tasumine toimub arve alusel, mille saadame Sportlyzeri süsteemi kaudu peale treeningul osalemist.