Kontakt ja dokumendid

Kontaktandmed

Siim SäeskNoortetöö juht, 2007 grupi peatreener55601522siimsaesk@wjksantos.ee
Ander VoolNoortetöö koordinaator, 2009 ja 2016 grupi peatreener,
2010/2011 grupi abitreener, lasteaedade treener
53268979ander@wjksantos.ee
Siim Roops2010/2011 A-grupi peatreener56656513siimroops@wjksantos.ee
Ermo Ojaste2013 ja 2014 grupi peatreener, 2009 grupi abitreener, väravavahtide treener56986208ermo@wjksantos.ee
Edgar LehtTegevjuht57841103edgar@wjksantos.ee
Mikk-Sander Koido2014 grupi abitreener5284769mikk-sander@wjksantos.ee
Taivo Idavain2012 grupi peatreener, 2015 ja 2013 B grupi treener, lasteaedade treener5053544taivo@wjksantos.ee
Rain Näkk2010/2011 B-grupi peatreener, 2015 grupi treener58628196rain@wjksantos.ee
Helger Kuusik2007 grupi abitreener53020973helger@wjksantos.ee
Dima Kutsarev2008 grupi abitreener5585562dima@wjksantos.ee
Sten Prikko2013 grupi abitreener56227598sten@wjksantos.ee
Carlota Melisa DõrdaTüdrukute koordinaator56393693carlota@wjksantos.ee
Artur Aus2015 ja 2016 grupi abitreener, lasteaedade treener53651770artur@wjksantos.ee
Marten KihhoKlubihaldur56241953marten@wjksantos.ee
Rauno Puusepp2008 ja 2012 B grupi peatreener, 2012 A grupi abitreener58172148rauno@wjksantos.ee

Arveldusarved

MTÜ FC Santos

  • EE882200221060464290 (grupitreeningud, arvel märgitud viitenumbriga)
  • EE502200221031708451 (lasteaia treeningud)
  • EE722200221049715135 (varustus)
  • EE762200221040385603 (turniirid)

Juhtorgan

Juhtorgan on kolmeliikmeline juhatus, kuhu kuuluvad Meelis Eelmäe, Rain Sirk ja Edgar Leht.

Dokumendid

Toetused

Jalgpallikool Santos sai Kodanikukuühiskonna Sihtkapitalilt arenguhüpet ettevalmistavas voorus kaubamärgi taasloomise ja turundusplaani koostamise jaoks toetust summas 4000€.

Kontor ja staadion