SUUR ÜLEVAADE: talveperioodi treeningajad (Tule proovitrenni!)

Kätte on jõudnud talvine pool aastast ja seetõttu on kõige pisemad Santoslased kolinud siseruumidesse. Teeme ülevaate, millistel aegadel treenitakse ja kes on treenerid.

Lasteaedade ühisgrupi treeningud

Lõbusad ja mängulised lasteaedade ühisgrupi treeningud toimuvad meil neljapäeviti KJPGs 18:30-19:30. See treening toimub ühe korra nädalas ja maksab lapse kohta 13€/kuus.

Treeneriteks on Helger Kuusik (helger@wjksantos.ee, 53020973) ja Artur Aus (artur@wjksantos.ee, 53651770).


2017. aastal sündinute Annelinna grupp:

K: 17:30-18:30 Puškini koolis

N: 17:30-18:30 KJPGs

Treenerid Helger Kuusik (helger@wjksantos.ee, 53020973) ja Mikk-Sander Koido (mikk-sander@wjksantos.ee, 5284769).

Grupitreeningutel on proovikuu tasuta. Edaspidi 35€/kuu. Kevadised treeningud jätkuvad Annelinna staadionil.


2017. aastal sündinute Raadi grupp:

T: 18:30-19:30 KJPGs

R: 18:30-19:30 Puškini koolis

Treenerid on Rauno Puusepp (rauno@wjksantos.ee, 58172148) ja Artur Aus (artur@wjksantos.ee, 53651770). Grupitreeningutel on proovikuu tasuta. Edaspidi 35€/kuu. Kevadised treeningud jätkuvad ERMi vastas Holm pargis.


2016. aastal sündinute Annelinna grupp:

E: 17:30-18:30 Puškini koolis

N: 17:30-18:30 Puškini koolis

Treener on Eric Pärn (eric@wjksantos.ee, 5244981). Grupitreeningutel on proovikuu tasuta. Edaspidi 35€/kuu. Kevadised treeningud jätkuvad Annelinna staadionil.


2016. aastal sündinute Raadi grupp: 

E: 18:00-19:00 KJPGs

N: 18:00-19:00 KJPGs

Treenerid on Eric Pärn (eric@wjksantos.ee, 5244981) ja Artur Aus (artur@wjksantos.ee, 53651770). Proovikuu on tasuta. Edaspidi 35€/kuu. Kevadised treeningud jätkuvad ERMi vastas Holm pargis.


2015. aastal sündinute Punane grupp (neile, kes on varem trennis käinud):

T: 17:30-18:30 KJPGs

R: 17:30-18:30 Puškini koolis

Treenerid on Taivo Idavain (taivo@wjksantos.ee, 5053544) ja Rain Näkk (rain@wjksantos.ee, 58628196). Proovikuu on tasuta.  Edaspidi 35€/kuu. 


2015. aastal sündinute Valge grupp (neile, kes pole varem trennis käinud): 

E: 18:00-19:00 Kivilinnas

K: 18:30-19:00 Puškini koolis

Treener on Rain Näkk (rain@wjksantos.ee, 58628196). Proovikuu on tasuta. Edaspidi 35€/kuu. 


2014. aastal sündinute grupp: 

T: 17.30-18.30 Holm park Raadil

K: 19:00-20:00 KJPGs

R: 17:00-18:00 KJPGs

Treenerid on Ermo Ojaste (ermo@wjksantos.ee, 56986208) ja Mikk-Sander Koido (mikk-sander@wjksantos.ee, 5284769). Proovikuu on tasuta. Edaspidi 45€/kuu.


2013. aastal sündinute grupp:

E: 19:00-20:00 Annelinna staadionil

K: 19:00-20:00 Annelinna staadionil

R: 17:30-18:30 Annelinna staadionil

Treener on Sten Prikko (sten@wjksantos.ee, 56227598). Proovikuu on tasuta. Edaspidi 45€/kuu.


2012. aastal sündinute grupp:

E: 17:30-19:00 Raadil Holm pargis

K: 17:30-19:00 Raadil Holm pargis

N: 17:30-19:00 Raadil Holm pargis

Treenerid on Taivo Idavain (taivo@wjksantos.ee, 5053544) ja Rauno Puusepp (rauno@wjksantos.ee, 58172148). Proovikuu on tasuta.  Edaspidi 45€/kuu. 


Kui tahaksite tulla jalgpallitrenni proovima, siis palume võtta treeneriga ühendust või pane kirja läbi selle vormi.

Näeme trennis! 👋

Kontor ja staadion