Kuidas aasta möödus? Ülevaade 2013. sündinute grupi kohta

Üks keeruline aasta on seljatatud, kust on proovitud kaasa võtta uusi ja erinevaid kogemusi nii palju kui võimalik.

Eesti noorte meistrivõistluste mängupäevadel said U9 punase grupi poisid mängimas käia mitu korda Tallinnas. Lisaks siinsamas koduses Tartus, Põlvas, kus sai madistada võistkondadega üle Eesti ning sai tunda magusaid võite, kibedaid viike, kui ka õpetlikke kaotusi. Lisaks tunti linnalaagris omal nahal “profisportlase” tunnet, mitu korda päevas treenides. 💪

Selle aasta suurematest turniiridest jõudis U9 punane grupp ära käia Saaremaal, Käärikul, Viljandis kui ka Tartus.

⭕ 23.-28.07 Saaremal laagris käies ja turniiril osaledes kogeti “välismaa” kogemust, paadisõitu, ühistegevusi ning pikki ja palavaid päevi laagripäevadel mitu korda päevas treenides ning kohalikult turniirilt tuldi tagasi IV ja I kohaga. Endaga võeti sellest nädalast kaasa olulised ja väärtuslikud teadmised, oskused ja õppetunnid!

⭕ 17.-20.08 toimus WJK Santose linnalaager, kus lisaks üle klubilistele uutele tutvustele said poisid veel võidelda tihedast treeningraafikust tulnud väsimusega ning väga heitliku ilmastikuga. Endaga võeti sellest nädalast kaasa olulised ja väärtuslikud teadmised, oskused ja õppetunnid!

⭕ 10.-12.09 nautisid poisid Kääriku spordikompleksi mõnusid ning said rammu pista endast aastakese vanemat poistega turniiril Kääriku Cup. Tegu oli hindamatu esmakordse kogemusega nii jalgpalliväljakul, kui selle kõrval. Tegu oli poistele selle aasta ühe raskeima katsumusega, kus saavutati auväärt VIII koht. Ennekõike võeti sellelt nädalavahetuselt kaasa olulised ja väärtuslikud teadmised, oskused ja õppetunnid!

⭕ 31.10 võistlesime kohalikus Tartus Tammeka Junior Cup turniiril, kus osaleti A ja B taseme turniiril. B taseme turniiril osalenud võistkond tuli II kohale. A taseme turniiril osalenud võistkond leppis seekord IV kohaga. Vaatmata kohtadele on kõige olulisem poiste omandatav mängukogemus ja õppetunnid, kuna eksimused ja uued olukorrad on need, mis meid õpetavad.

⭕ 21.11 tõmbasime võistlushooajal joone alla Viljandis Rademar Cup turniiriga. Saime osa uhiuuest Viljandi jalgpallihallist ning selles ilust ja olust. Vaatamata tiirlevale viirustehooajale näitasid kõik osalenud poisid ennast väga heast küljest, saadi madistada enda jaoks jällegi uute võistkondadega ning võideldi välja igati vahva VI koht. Uues jalgpallihallis, uuetes sportlikus olukorras võeti endaga Viljandist Tartu kaasa olulised ja väärtuslikud teadmised, oskused ja õppetunnid.

Nüüdsest naudivad U9 punase grupi minionid talve ilu ja valu ning ootavad igati suure isuga uut algavat aastat ja selle kõiki pakutavaid väljakutseid! 🙃