Kontakt ja dokumendid

Kontaktandmed

Klubi inimesed

Siim Säesk

Siim Säesk

UEFA A

siimsaesk@wjksantos.ee

+37255601522

Noortetöö juht, 2007 grupi peatreener

Ander Vool

Ander Vool

UEFA B

ander@wjksantos.ee

+37253268979

Noortetöö koordinaator, 2007 grupi abitreener, 2010/2011 punase grupi treener, lasteaedade treener

Siim Roops

UEFA B

siimroops@wjksantos.ee

+37256656513

2010/2011 punase grupi treener

Ermo Ojaste

Ermo Ojaste

UEFA B

ermo@wjksantos.ee

+37256986208

2013 punase grupi peatreener, 2012 grupi peatreener

Edgar Leht

Edgar Leht

UEFA B

edgar@wjksantos.ee

+37257841103

Tegevjuht, 2007 ja 2010 grupi vanemtreener

Mikk-Sander Koido

Mikk-Sander Koido

EJL C

mikk-sander@wjksantos.ee

+3725284769

2014 grupi peatreener, 2017 Annelinna grupi treener, 2018 Annelinna grupi treener, lasteaedade treener

Taivo Idavain

Taivo Idavain

UEFA B

taivo@wjksantos.ee

+3725053544

2015 treener, lasteaedade treener

Rain Näkk

Rain Näkk

UEFA B

rain@wjksantos.ee

+37258628196

2010/2011 valge grupi peatreener, 2015 valge grupi treener

Sten Prikko

Sten Prikko

EJL C

sten@wjksantos.ee

+37256227598

2013 grupi treener, 2018 grupi treener

Carlota Melisa Dõrda

Lastejalgpall

carlota@wjksantos.ee

+37256393693

Lasteaedade treener

Artur Aus

Artur Aus

EJL D

artur@wjksantos.ee

+37253651770

2016 grupi treener, 2017 Raadi grupi treener, lasteaedade treener

Marten Kihho

Marten Kihho

EJL D

info@wjksantos.ee

+37256241953

Klubihaldur

Rauno Puusepp

UEFA B

rauno@wjksantos.ee

+37258172148

2008 grupi treener, 2010 grupi treener, lasteaedade treener

Eric Pärn

UEFA B

eric@wjksantos.ee

+3725244981

2016 grupi peatreener, 2008/2009 grupi treener, individuaaltreeningud

Marie Saar

UEFA B

marie@wjksantos.ee

+3725239617

2014 grupi treener, 2018 grupi treener

Wanda Prost

EJL D

wanda@wjksantos.ee

+37256815134

2013 grupi treener

Liis Roose

EKR 5

liis@wjksantos.ee

+37256929893

ÜKE treener

Johannes Petmanson

Lastejalgpall

johannes@wjksantos.ee

56561564

WJK Santose Vara gruppide treener

Arveldusarved

MTÜ FC Santos

  • EE882200221060464290 (grupitreeningud, arvel märgitud viitenumbriga)
  • EE502200221031708451 (lasteaia treeningud)
  • EE722200221049715135 (varustus)
  • EE762200221040385603 (turniirid)

Juhtorgan

Juhtorgan on kolmeliikmeline juhatus, kuhu kuuluvad Meelis Eelmäe, Rain Sirk ja Edgar Leht.

Dokumendid

Toetused


Jalgpallikool Santos sai Kodanikukuühiskonna Sihtkapitalilt arenguhüpet ettevalmistavas voorus kaubamärgi taasloomise ja turundusplaani koostamise jaoks toetust summas 4000€.


Jalgpallikool Santos sai Kodanikukuühiskonna Sihtkapitalilt arenguhüpet ettevalmistavas voorus toetust summas 4000€, et koostada kaasaval meetodil jalgpallikooli Santose äriplaan ja finantsprognoosid rahvusvaheliste noorteturniiride korraldamise teenuse pakkumiseks.